English | Slovenčina
Jozef Keppert
0 fotografií
O mne Od roku 1968 sa venujem fotografií. Som absolventom trojročného diaľkového školenia fotografie.Po čase som sa začal venovať aj organizátorskej práci. Som zakladajúcim členom Fotoklubu v Galante-1975. S členmi fotoklubu sme dosiahli, že Galanta bola Mirom Vojtekom pomenovaná Mekkou slovenskej fotografie. Usporiadali sme desiatky fotografických výstav našich i zahraničných autorov. Bol som členom redakčnej rady čASOPISU výtVRARNíCTVO, fotografia a film. Spracoval som 10 ročnú organizačnú činnosť fotografie okresu Galanta. Neskoršie aj 20 a 30 ročnú činnosť.Venujem sa i publikačnej, pedagogickej činnosti, porotovaniu a histórii fotografie. Kurátorsky som pripravil fotografickú výstavu v rámci 18. ročníka medzinárodnej výstavy fotografie Mesiac fotografie v Bratislave " gr.M.Esterházy", reprízy boli v Gyori, Galante a v Komárne.Pričinil som sa aj o popularizáciu práce s farebným diapozitívom a tvorbu AV programov. Mojimi učiteľmi boli Ladislav Noel z Bratislavy a Pál Réti z Budapešti.
Sedem rokov som bol tajomníkom Zväzu slovenských fotografov. Mám veľa dobrých priateľov a nesmierne si vážim, že prof. Ludvík Baran z Prahy, Jan Anděl z Prahy, Albert Kriegler z Rakúska a iní ma považujú za svojho priateľa. Mal som niekoľko autorských výstav doma i v zahraničí. Som Autorom a Majstrom Zväzu slovenských fotografov, členom Rakúskej fotografickej spoločnosti OGPh a Zväzu rakúskych fotografických združení VOAV.Som čestným prezidentom Fotoklubu v Galante a čestným členom Fotoklubu v Gyori.
Za svoju činnosť som bol ocenený rôznymi vyznameniami.Bohaté skúsenosti s fotografiou by som nevymenil, skoro za nič, na svete.